.

.

Koncentrat lodów TAJSKICH

1069
Dostawa w 48 godzin

Opakowanie zbiorcze 5 x 2 kg

16.37 zł/kg

163,80 zł
netto

176,90 zł

brutto
Ilość

Zyskujący nieustanie na popularności, deser lodowy pochodzący z Tajlandii, a dokładniej z wyspy Hoh Phi Phi, podbił serca wszystkich Polaków!

Mieszanka lodów tajskich została stworzona z najlepszej jakości, polskich produktów. Dzięki czemu lody, w połączeniu z dodatkami wybieranymi przez Klienta, smakują niesamowicie! Ich znakiem rozpoznawczym są cienkie ruloniki, o których smaku decyduje sam klient. Również proces tworzenia tego wyjątkowego deseru, odbywa się na jego oczach! Wszystko to sprawia, że każdy deser jest unikalny i niepowtarzalny, a ponadto nieziemsko smakuje!

Skład: cukier, mleko pełne w proszku, odtłuszczone mleko w proszku, preparat serwatkowo-tłuszczowy (olej kokosowy, serwatka z mleka, koncentrat białek mleka), glukoza, mieszanka stabilizująca (stabilizatory: E 466, E 412; glukoza, białka mleka), aromaty (ZAWIERA MLEKO).

Możliwa obecność: orzechów, orzeszków arachidowych, jaj w proszku. 

Sposób użycia: 2 kg proszku rozpuścić w 4 L wody pitnej mieszając do uzyskania jednolitej konsystencji. Odstawić na 15 minut do lodówki. Odpowiednią ilość wylewać na talerz maszyny.

Opakowanie: 2 kg

Opakowanie zbiorcze: 5 x 2 kg1069

Specyficzne kody

Nowy produkt

Zobacz także

20,91 zł netto
25,72 zł brutto

2,48 zł netto
3,05 zł brutto

BESTSELLER