.

Warsztaty z produkcji lodów
W lutym mieliśmy przyjemność zaprosić naszych Klientów na szkolenie z produkcji lodów, które odbyło się w Duchnicach. Na warsztatach omówiono cały proces produkcji lodów, i przedstawiono produkty na bazie których wytwarzano desery. Goście mieli możliwość spróbowania każdego deseru i ocenienia jego smaku. Degustacja obejmowała około trzydzieści różnych kompozycji smakowych.
EXPO SWEET 2020 Warszawa
Z radością informujemy, że w dniach 23-26 lutego 2020 roku uczestniczyliśmy w największych w Polsce targach branży cukierniczej i lodziarskiej. Zaprezentowaliśmy na nich nowe smaki koncentratów lodów i gofrów. Ponadto przedstawiliśmy naszą "rodzinę" gofrów tradycyjnych i Bąbel Wafli, powiększoną o nowe smaki oraz zaprezentowaliśmy nowe, ekologiczne dodatki i opakowania. Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom za odwiedzenia naszego stoiska.
Chwała lodom dobrej roboty!
Lody PRL po raz pierwszy w kapitalistycznej Polsce zostały zaprezentowane na targach Expo Sweet 2018, które odbyły się pod koniec lutego w Warszawie. Zaskoczenie było duże. Kiedy na innych stoiskach w najlepsze trwał wyścig w wymyślaniu jeszcze bardziej egzotycznych smaków, Lodziarz.pl, który stoi za nową marką, dobrowolnie zredukował swoją ofertę do czterech. Za to dokładnie takich jakie kiedyś, w latach PRL-u, wydawano z blaszanych baniek na ml