.

.

Konc. lodów Sokolody o smaku ananasowym 10kg

Koncentrat lodów SokoLody o smaku ananasowym

1334
Dostawa w 48 godzin

Opakowanie zbiorcze 5 x 2 kg

9.98 zł/kg

99,84 zł
134,78 zł
Zniżka 20%
netto

107,83 zł

brutto
Ilość

Koncentrat przeznaczony do produkcji SokoLodów został stworzony z najlepszej jakości, starannie wyselekcjonowanych, polskich składników. Przy jego tworzeniu zadbano o każdy, nawet najmniejszy szczegół, tak aby wyprodukowane lody miały idealny smak, intensywny kolor i z łatwością nakładały się na wafelek. Po odpowiednim przyrządzeniu mieszanki, posiada ona jednorodną postać, która po wlaniu do zbiornika maszyny nie rozwarstwia się. Wyprodukowane lody charakteryzują się delikatną, kremową konsystencją i wyjątkowym smakiem.

SokoLody czyli wyjątkowe połączenie tradycyjnych lodów i prawdziwego soku owocowego. Dzięki temu nietypowemu połączeniu lody mają pyszny, intensywny owocowy smak, który podbije podniebienia każdego Lodożercę! Zaskocz swoich klientów nowym, nietuzinkowym deserem lodowym!

Smak: ananas

Sposób użycia: 1 kg proszku rozpuścić w 1,25 L wody pitnej + 1,25 L soku ananasowego, mieszać do uzyskania jednolitej konsystencji. Odstawić na 15 min do lodówki. Wlać do zbiornika maszyny i gotowe. Smacznego!

Przechowywanie: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu

Opakowanie: 2 kg

Opakowanie zbiorcze: 5 x 2 kg


1334
2019-02-22

Specyficzne kody

Nowy produkt

BESTSELLER

Produkty powiązane

Wybierz Swój Ulubiony Smak