Nowość

POLEWA ZASTYGAJĄCA CZEKOLADA

  • Bestseller
  • Nowość
Polewa zastygająca czekolada 1 kg
search
  • Polewa zastygająca czekolada 1 kg
  • POLEWA ZASTYGAJĄCA CZEKOLADA
Nowość

POLEWA ZASTYGAJĄCA CZEKOLADA

Indeks: 0052

Opakowanie: 1 kg

Smak: Czekoladowy

Cena brutto 38,11 zł
Cena netto 30,98 zł
Ilość

  • Produkt dostępny - Duża ilość
  • Planowana dostawa: 3 - 5 dni

Opis produktu

Polewa zastygająca o smaku czekoladowym

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych urządzeń do produkcji polew i czekolady uzyskaliśmy polewy o doskonałej konsystencji i w wyśmienitych smakach - stosowane do ozdabiania lodów cienką, chrupiącą warstwą.

Składniki: tłuszcz kokosowy, cukier, preparat serwatkowo-tłuszczowy, olej kokosowy, serwatka ( z MLEKA), koncentrat białek MLEKAMLEKO pełne w proszku, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgator: lecytyna SOJOWA, aromaty (zawiera MLEKO). Może zawierać orzechy, orzeszki arachidowe, gluten, jaja.

Sposób przyrządzenia: Zastygłą polewę należy stopniowo rozpuszczać w bemarze do temp. max. 44 C. Należy nie przekraczać temperatury 44 stopni Celsjusza. W momencie przegrzania polewa traci swoje właściwości. W celu łatwego wyjęcia polewy z wiaderka zaleca się włożyć pojemnik do lodówki na ok. 1 godzinę. Schłodzona polewa łatwo odchodzi od ścianek opakowania. 

Przechowywanie: przechowywać w oryginalnym opakowaniu w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed światłem słonecznym. Po podgrzaniu i uzyskaniu temp. 44 st. C w bemarze przechowywać max 12 godzin.

Opakowanie: 1 kg

Opakowanie
1 kg
Smak
Czekoladowy

Zobacz także