Nowość

GOFRY TRADYCYJNE 10 KG

  • Bestseller
  • Nowość
GOFRY TRADYCYJNE 10 KG
search
  • GOFRY TRADYCYJNE 10 KG
  • GOFRY TRADYCYJNE 10 KG
Nowość

GOFRY TRADYCYJNE 10 KG

Indeks: P1380

Cena brutto 153,20 zł
Cena netto 145,90 zł
Ilość

  • Produkt dostępny - Duża ilość
  • Planowana dostawa: 3 - 5 dni

Opis produktu

Mieszanka do wypieku tradycyjnych Gofrów to autorska kompozycja najwyższej jakości składników dobranych w taki sposób, aby gofry były miękkie i puszyste w środku, a na zewnątrz posiadały chrupiącą skórkę. Przy jej tworzeniu skupiono się na najlepszej jakości produktach, dzięki czemu wypieczone gofry są niesamowicie pulchne a zapach obłędny! Ich przygotowanie jest niezwykle proste. Wystarczy odrobina oleju i wody i otrzymujemy gotowe ciasto do wypieku słodkich gofrów.

 

Z naszą mieszanką stworzysz idealne tradycyjne Gofry, które znakomicie smakują zarówno na ciepło jak i na zimno. Jest to wspaniały pomysł na szybkie śniadanie, kolację lub wyśmienitą przekąskę. Do wypieczonych gofrów wystarczy dodać bitą śmietanę, świeże owoce lub posypać je cukrem pudrem i można cieszyć się wyjątkowym smakiem słodkich gofrów. 

Sposób przyrządzania:

Do 1 kg mieszanki dodajemy 900 ml wody i 250ml oleju. (najlepiej rzepakowego). Miksujemy przez kilka minut, aż do uzyskania jednolitej, gładkiej konsystencji. Ciasto należy wypiekać w temperaturze 200°C przez ok. 3 minuty do uzyskania złocistej, chrupiącej skórki.

Ciasto pieczemy w temperaturze od 180°C do 200°C przez około 3 minuty.

Opakowanie: 2 kg

Opakowanie zbiorcze: 5 x 2kg