.

.

Polewa zastygająca ocean "smerfowa" 1 kg

Polewa zastygająca ocean "smerfowa" 1 kg

0056
Dostawa w 48 godzin
16,11 zł
22,02 zł
Zniżka 10%
netto

19,82 zł

brutto
Ilość

Polewa zastygająca „smerfowa” ocean

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych urządzeń do produkcji polew i czekolady uzyskaliśmy polewy o doskonałej konsystencji i w wyśmienitych smakach - stosowane do ozdabiania lodów cienką, chrupiącą warstwą.

Składniki: tłuszcz kokosowy, cukier, serwatka w proszku (z mleka), mleko pełne w proszku, preparat serwatkowo – tłuszczowy (olej kokosowy, serwatka – z mleka, koncentrat białek mleka) ,proszek jogurtowy (z mleka) emulgator – lecytyny, (z soi), aromat, barwniki E133. Może zawierać: orzechy, orzechy arachidowe, nasiona soi, nasiona sezamu, jaja w proszku.

Sposób przyrządzenia: Zastygłą polewę należy stopniowo rozpuszczać w bemarze do temp. max. 44 C. Należy nie przekraczać temperatury 44 stopni Celsjusza. W momencie przegrzania polewa traci swoje właściwości. W celu łatwego wyjęcia polewy z wiaderka zaleca się włożyć pojemnik do lodówki na ok. 1 godzinę. Schłodzona polewa łatwo odchodzi od ścianek opakowania. 

Przechowywanie: przechowywać w oryginalnym opakowaniu w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed światłem słonecznym. Po podgrzaniu i uzyskaniu temp. 44 st. C w bemarze przechowywać max 12 godzin.

Opakowanie: 1 kg

0056
2019-02-22

Specyficzne kody

Nowy produkt

BESTSELLER

Produkty powiązane

Wybierz Swój Ulubiony Smak