.

.

Polewa zastygająca jagoda 1 kg

Polewa zastygająca jagoda 1 kg

0054
Dostawa w 48 godzin
18,54 zł
netto

22,80 zł

brutto
Ilość

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych urządzeń do produkcji polew i czekolady uzyskaliśmy polewy o doskonalej konsystencji i w wyśmienitych smakach - stosowane do ozdabiania lodów cienką, chrupiącą warstwą.

Smak: jagodowy

Sposób przyrządzenia: Zastygłą polewę należy stopniowo rozpuszczać w bemarze do temp. max. 30 C. Należy nie przekraczać temperatury 30 stopni Celsjusza. W momencie przegrzania polewa traci swoje właściwości. W celu łatwego wyjęcia polewy z wiaderka zaleca się włożyć pojemnik do lodówki na ok. 1 godzinę. Schłodzona polewa łatwo odchodzi od ścianek opakowania. 

Skład: tłuszcz kokosowy, cukier, serwatka w proszku (z mleka), mleko pełne w proszku, preparat serwatkowo – tłuszczowy (olej kokosowy, serwatka – z mleka, koncentrat białek mleka) , proszek jogurtowy (z mleka) emulgator – lecytyny, (z soi), aromat, barwniki E120, E 133.

Może zawierać: orzechy, orzechy arachidowe, nasiona soi, nasiona sezamu, jaja w proszku.

Przechowywanie: przechowywać w oryginalnym opakowaniu w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed światłem słonecznym. Po podgrzaniu i uzyskaniu temp. 30 st. C w bemarze przechowywać max 7 dni.

Opakowanie: 1 kg

 

0054
2019-02-22

Specyficzne kody

Nowy produkt

BESTSELLER

Produkty powiązane

Wybierz Swój Ulubiony Smak